NABÍDKY, NOVINKY

 

OŠETŘENÍ ALOE VERA

Aloe vera má vysoký podíl polysacharidů, o kterých víme, že jsou hydroskopické, tudíž mají schopnost kůži hydratovat. Dále obsahuje vitamíny a minerální látky. V kompozici s vybranými rostlinnými oleji vytváří excelentní fluid vynikající pro kosmetickou hydratační masáž obličeje a dekoltu, po níž bude vaše pleť hebká a vláčná.

U ošetření trvajícího 35 minut krásně zrelaxujete. 

HARMONIZUJÍCÍ OŠETŘENÍ PLNÉ EXOTICKÉ VŮNĚ YLANG - YLANG

Celé ošetření provází vůně a účinek vzácné silice ze stromu Kanangy vonné, známý pod jménem YLANG – YLANG.
Tento éterický olej pomáhá ochablé a unavené pleti získat svěží vzhled. Působí na rovnováhu vody v pokožce, optimalizuje funkci mazových žláz, proto je vhodný jak pro mastnou tak pro suchou pleť. Lidé s citlivou pletí ho velmi dobře snáší. 
Silice má výraznou teplou ženskou vůni, která blahodárně působí na emoce – harmonizuje, zlepšuje náladu, pomáhá uvolnit nervové a svalové napětí.
Při masáži obličeje krku a dekoltu se můžete těšit na novou luxusní kompozici rostlinných olejů z ANDSKÉ RŮŽE, PŠENIČNÝCH KLÍČKŮ A SEMÍNEK HROZNOVÉHO VÍNA, která optimalizuje fyziologické funkce vaši pokožky, aktivuje regenerační procesy, zklidňuje podrážděnou pleť, zjemňuje, je plná vitamínu E a A. Masážní olej je obohacen o tolik potřebný lecitin a také jalovcový éterický olej, který podporuje tok lymfy a posiluje stěnu cévních kapilár.
Toto pohodové ošetření si mohou dopřát všechny ženy od 25 let výše. Ylang- ylang není vhodný pro těhotné ženy do 4 měsíce těhotenství.

 

NABÍDKY, NOVINKY

Kontakt

Kosmetika, depilace, masáže Terezie Vojáčková Studio Lady L
Ostrovského 1213/23
Praha Smíchov-Anděl
150 00
737 266 660
pište i na WhatsApp