Nabídky, novinky

BRAZILSKÁ DEPILACE - DVĚ ZA CENU JEDNÉ.

Pro nové klientky nabízím jedinečnou možnost vyzkoušet brazilskou depilaci cukrovou pastou Pandy´s za zvýhodněnou cenu.
Přijďte během listopadu na svoji první brazilskou depilaci a druhou depilaci do měsíce od první depilace budete mít zdarma.
Cena první depilace je 750 Kč, cena druhé depilace je 0 Kč
Nutno vybrat druhou depilaci do 30 dní po absolvování první.

Nabídka pro první depilaci platí do 30.11.2017

OŠETŘENÍ ALOE VERA.

Aloe vera má vysoký podíl polysacharidů, o kterých víme, že jsou hydroskopické, tudíž mají schopnost kůži hydratovat. Dále obsahuje vitamíny a minerální látky. V kompozici s vybranými rostlinnými oleji vytváří excelentní fluid vynikající pro kosmetickou hydratační masáž obličeje a dekoltu, po níž bude vaše pleť hebká a vláčná.

U ošetření trvajícího 35 minut krásně zrelaxujete. Padá li na Vás jarní únava, odskočte si třeba o polední pauze na krátký odpočinek. 

 

 

HARMONIZUJÍCÍ OŠETŘENÍ PLNÉ EXOTICKÉ VŮNĚ YLANG - YLANG

Celé ošetření provází vůně a účinek vzácné silice ze stromu Kanangy vonné, známý pod jménem YLANG – YLANG.
Tento éterický olej pomáhá ochablé a unavené pleti získat svěží vzhled. Působí na rovnováhu vody v pokožce, optimalizuje funkci mazových žláz, proto je vhodný jak pro mastnou tak pro suchou pleť. Lidé s citlivou pletí ho velmi dobře snáší. 
Silice má výraznou teplou ženskou vůni, která blahodárně působí na emoce – harmonizuje, zlepšuje náladu, pomáhá uvolnit nervové a svalové napětí.
Při masáži obličeje krku a dekoltu se můžete těšit na novou luxusní kompozici rostlinných olejů z ANDSKÉ RŮŽE, PŠENIČNÝCH KLÍČKŮ A SEMÍNEK HROZNOVÉHO VÍNA, která optimalizuje fyziologické funkce vaši pokožky, aktivuje regenerační procesy, zklidňuje podrážděnou pleť, zjemňuje, je plná vitamínu E a A. Masážní olej je obohacen o tolik potřebný lecitin a také jalovcový éterický olej, který podporuje tok lymfy a posiluje stěnu cévních kapilár.
Toto pohodové ošetření si mohou dopřát všechny ženy od 25 let výše. Ylang- ylang není vhodný pro těhotné ženy do 4 měsíce těhotenství, Ošetření trvá cca 80 minut a stojí 630 Kč.

 

Kontakt

Kosmetika, depilace, masáže Terezie Vojáčková Studio Lady L
Ostrovského 1213/23
Praha Smíchov-Anděl
150 00
737 266 660 kosmetikadepilace@seznam.cz