Masáže

Relaxační masáž zad, šíje a horních končetin.

Při masáži používám výhradně rostlinné masážní oleje od Karla Hadka, které mají vynikající uvolňující účinky na masírované svaly a zároveň pečují o masírovanou pokožku.

 

Relaxační masáž zad, šíje a následný rašelinový zábal Georgikon

Toto bahno se těží ve světoznámých lázních Hévíz v Maďarsku. Skládá se z přírodní luční rašeliny, má vynikající tepelné a hydratační vlastnosti, zlepšuje látkovou výměnu a zvyšuje přirozenou detoxikaci ošetřované plochy těla. Dlouhodobé a pravidelné ošetřování bahnem posiluje imunitní systém a zajišťuje příjemný pocit po celý den. Toto bahno je světoznámé nejen léčebně, ale i kosmeticky velmi pozoruhodné. Aplikuji ho v původní přirozené (nevysušené) formě, proto nejsou sušením znehodnoceny drahocenné komponenty.

PANDHY´S™Georgikon wellnes a léčivé bahno je přirozeně absorbováno pokožkou.
Bahno obsahuje následující účinné látky: 6% kyselinu huminovou, síru (24000-27000 mg/kg), vápník (rozpustný v horké vodě – 500-3000 mg/kg), hořčík (180-800 mg/kg), SO4 (1100-9800 mg/kg) a další stopové prvky. Bahno neobsahuje látky, které vyvolávají alergické reakce pokožky. 
Složení: čerstvá luční rašelina, pektin, kyselina huminová, lignin- humin, stopové prvky: Cl-, SO4-, HCO3-, Ca, Mg, K, Na, Al, Mn, Cd, Co, Cr, Cu, Fe, Hg, Mo, Ni, P, Pb, S, Ti, V, Zn, minerály.

Kontakt

Kosmetika, depilace, masáže Terezie Vojáčková Studio Lady L
Ostrovského 1213/23
Praha Smíchov-Anděl
150 00
737 266 660
pište i na WhatsApp