Pracuji se značkou Pandhy´sTM - jedná se o profesionální kosmetiku určenou pro kosmetické salony. Pandhy´sTM  se nazývá též Safe Cosmetic  neboli bezpečnou kosmetikou. Co tím chce výrobce říci? Kosmetika  Pandhy´sTM   neobsahuje ropné produkty, silikony, umělá barviva, umělé vůně ani parabeny.

Produkty jsou vyrobeny z organický látek jako jsou rostlinné oleje, glukóza, esence a výtažky z rostlin. Z neorganických látek zde najdeme čistou vodu a minerály. Ke konzervaci je využito koloidní stříbro. Na kosmetiku Pandhy´sTM   nejsou známy žádné alergické reakce. 

V čem se ošetření Pandhy´sTM liší  od jiných přírodních kosmetických výrobků a  ošetření?

Pandhy´sTM  do péči o pleť zapojil glukózu. Pokud si dáte dortík, může Vám to eventuelně ubrat na kráse, ale pokud si dopřejete masáž masážním cukrem Pandhy´sTM vaše pleť bude hydratovaná, detoxikovaná, prokrvená, zpevněná a za pomoci malé molekuly glukozy se dopraví do pokožky účinné látky rostlin obsažených v produktech Pandhy´sTM.  Osobně mi je příjemnější, když se mého obličeje dotýká pečující teplá ruka s lidskou energií, než kus kovu galvanické žehličky. Nepochybuji, že účinky masáže cukrem jsou stejné.

Druhou značkou, se kterou se u mne setkáte, je Karel Hadek. Komu toto jméno nic neříká, pokusím se značku přiblížit. Pan Hadek je číslo 1 v oblasti aromaterapie na českém trhu. Vzděláním je chemik a  výrobou  kosmetiky rostlinného původu se začal zabývat na začátku 80 let v Německu, kde také založil svoji první firmu. Po revoluci se vrátil do Čech, a tak za tuto skvělou kosmetiku, můžeme platit v korunách. Jak pan Hadek říká: "Vyrábím kosmetiku, protože mi došlo, že to, co vyrábí obecně známé značky a to ty velmi renomované, je antikosmetika." Nechal se inspirovat ve starém Egyptě a Římu, kdy lidé k péči o pokožku používali vonné masti a oleje. Výrobce klade důraz na použití vysoce kvalitních rostlinných a éterických olejů.

 

 

Kontakt

Kosmetika, depilace, masáže Terezie Vojáčková Studio Lady L
Ostrovského 1213/23
Praha Smíchov-Anděl
150 00
737 266 660
pište i na WhatsApp