Pracuji se značkou Pandhy´sTM - jedná se o profesionální kosmetiku určenou pro kosmetické salony. Pandhy´sTM  se nazývá též Safe Cosmetic  neboli bezpečnou kosmetikou. Co tím chce výrobce říci? Kosmetika  Pandhy´sTM   neobsahuje ropné produkty, silikony, umělá barviva, umělé vůně ani parabeny.

Produkty jsou vyrobeny z organický látek jako jsou rostlinné oleje, glukóza, esence a výtažky z rostlin. Z neorganických látek zde najdeme čistou vodu a minerály. Ke konzervaci je využito koloidní stříbro. Na kosmetiku Pandhy´sTM   nejsou známy žádné alergické reakce. 

V čem se ošetření Pandhy´sTM liší  od jiných přírodních kosmetických výrobků a  ošetření?

Pandhy´sTM  do péči o pleť zapojil glukózu. Pokud si dáte dortík, může Vám to eventuelně ubrat na kráse, ale pokud si dopřejete masáž masážním cukrem Pandhy´sTM vaše pleť bude hydratovaná, detoxikovaná, prokrvená, zpevněná a za pomoci malé molekuly glukozy se dopraví do pokožky účinné látky rostlin obsažených v produktech Pandhy´sTM.  Osobně mi je příjemnější, když se mého obličeje dotýká pečující teplá ruka s lidskou energií, než kus kovu galvanické žehličky. Nepochybuji, že účinky masáže cukrem jsou stejné.

Druhou značkou, se kterou se u mne setkáte, je Karel Hadek. Komu toto jméno nic neříká, pokusím se značku přiblížit. Pan Hadek je číslo 1 v oblasti aromaterapie na českém trhu. Vzděláním  je chemik a  výrobou 100% přírodní kosmetiky rostlinného původu se začal zabývat na začátku 80 let v Německu, kde také založil svoji první firmu. Po revoluci se vrátil do Čech, a tak za tuto skvělou kosmetiku, můžeme platit v korunách. Jak pan Hadek říká: "Vyrábím kosmetiku, protože mi došlo, že to, co vyrábí obecně známé značky a to ty velmi renomované, je antikosmetika." Nechal se inspirovat ve starém Egyptě a Římu, kdy lidé k péči o pokožku používali vonné masti a oleje. Tato kosmetika podle obalu nikoho nezaujme, protože výrobce klade důraz na to, co je uvnitř. Raději zakoupí k výrobě ty nejkvalitnější oleje na světovém trhu, než aby navyšoval cenu výrobku krásným obalem.

Řada krásně vypadajících výrobků, které se prezentují jako přírodní, jsou vlastně chemické. Naše legislativa umožňuje, že když do litru krému vyrobeného z minerálních olejů, tedy z ropy kápnete 1 kapičku mandlového oleje, můžete napsat krém s mandlovým olejem.

 

 

Kontakt

Kosmetika, depilace, masáže Terezie Vojáčková Studio Lady L
Ostrovského 1213/23
Praha Smíchov-Anděl
150 00
737 266 660 kosmetikadepilace@seznam.cz